Nieuws
Dag van de Bouw 28 mei 2011
28-5-2011

Kijk achter de schermen bij sporthal PWA in Epe
Dag van de Bouw zaterdag 28 mei 2011 van 10.00 - 16.00 uur.

De Dag van de Bouw, een initiatief van Bouwend Nederland en de aangesloten bouwbedrijven, wordt elk jaar gehouden op verschillende bouwlocaties door het hele land. Van Norel Bouwgroep heeft in gezamenlijk overleg met de Stichting PWA hal besloten om de bouwplaats van de nieuwbouw van de sporthal PWA in Epe hiervoor open te stellen.

De sporthal Prins Willem Alexander was na jaren van intensief gebruik hard aan vervangende nieuwbouw toe. In oktober 2010 zijn wij gestart met de nieuwbouw van de sporthal PWA, Sportlaan 1 te Epe.

Op zaterdag 28 mei a.s. wordt de bouwplaats eenmalig opengesteld voor publiek. Dit is dé kans om als bezoeker een indruk te krijgen van de bouwwerkzaamheden. Medewerkers van Van Norel Bouwgroep zijn aanwezig om vragen te beantwoorden en een rondleiding over de bouwplaats te geven.

Meer informatie vindt u op www.sporthal-pwa.nl.

campagnebeeld_A5_1_.jpg